247Auto wypożyczalnia samochodów Myślenice

Myślenice

wypozyczalnia samochodow kraków

247Auto wypożyczalnia samochodów Kraków

Myślenice, miasto powiatowe w województwie Małopolskim, znajdujące się 30 kilometrów na południe od Krakowa, nad rzeką Raba. Niewielkie, malowniczo położone miasto pomiędzy wzgórzami Dalim, Chełm oraz Uklejna. Myślenice uzyskały lokacje miejską już w 1342r. Przez Miasto przebiega główna krajowa droga nr. 7 ( popularnie zwana Zakopianką – droga z Krakowa do Tatr ) która jest również fragmentem drogi międzynarodowej E77 ( łączącej Rosję z Węgrami ). Centralnym punktem miasta Myślenice jest rynek, wytyczony w 1458 roku według prawa magdeburskiego.


    247Auto wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość bezpłatnego odbioru samochodu w Myślenicach na wynajem. 247Auto wypożyczalnia aut posiada w swojej ofercie samochody osobowe różnych segmentów dostępnych dla każdego w bardzo okazyjnych cenach. Wynajmujemy samochody dla wszystkich klientów na dowolny okres, krótkoterminowo ( od 1 do 31 dni ), średnioterminowo – kilka miesięcy lub długoterminowo – nawet kilka lat. Nasze samochody można odebrać w Myślenicach na stacji benzynowej Orlen przy ulicy Jana Sobieskiego ( po wcześniejszej rezerwacji podstawiamy o wskazanej godzinie w pełni przygotowany samochód, formalności trwają tylko kilka minut ) , istnieje również możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres w Myślenicach, bez wychodzenia z domu.


Co ciekawego w Myślenicach i w okolicach ?

    Niewątpliwie Myślenice posiadają wiele ciekawych zabytkowych miejsc i budynków które warto zobaczyć. Na samym rynku znajdują się budynki murowane z XVIII wieku, studnia-fontanna ,Tereska’ oraz pomnik Św.Floriana.

    Niedaleko rynku znajduje się gotycki kościół parafialny pw. NNMP z 1466 roku, można w nim dostrzec wiele elementów architektury barokowej i renesansowej. W Myślenicach znajdziemy również drugi zabytkowy kościół z XV wieku – Świętego Jakuba. tuż obok kościoła, na zboczu Plebańskiej Góry, jest źródło nazywane ,Studzienką’. Mieszkańcy Myślenic przez wiele lat wierzyli i traktowali wodę z tego źródła jako uzdrawiającą

    Po drugiej stronie rzeki Raby, znajduje się malownicza dzielnica Myślenic zwana Zarabie, pełni ona funkcję letniskową i turystyczną, gdzie lokalni mieszkańce Myślenic a także innych miast spędzają czas w Parku lub też korzystają z Jazu na rzece w celu kąpieli i sportów wodnych. Znajdziemy tu również liczne wille i pensjonaty a także punkty gastronomiczne.

    Niedaleko od Raby, na zboczu góry Ukleiny, na wysokości około 380 m.n.p.m.  znajdują się ruiny średniowiecznego zamku – zwanego „zamczyskiem w Myślenicach” Najprawdopodobniej była to strażnica znajdująca się nad Rabą, która strzegła szlaku handlowego biegnącego na Węgry.

Wypożycz samochód w 247Auto i wyrusz na wycieczkę po Małopolsce:
wieliczka wynajem samochodów

Photo by Arian Zwegers on Foter.com / CC BY

Tuż obok Krakowa, odwiedź kopalnie soli w Wieliczce – głęboka na ponad 300 metrów, wewnątrz kaplica św. Kingi, rzeźby górników, komora Weimar oraz liczne groty. Bezpośrednio przy kopalni znajdują się liczne parkingi gdzie możesz pozostawić wynajęty samochód.

Wynajmij i wyrusz samochodem do Zakopanego, zimowej stolicy Polski, największej miejscowości w bezpośrednim otoczeniu Tatr – pasma górskiego. Nie musisz się obawiać złych warunków pogodowych i zaśnieżonych dróg, nasze samochody zawsze w okresie zimowym otrzymują bardzo dobre opony zimowe. Na życzenie otrzymasz od nas również łańcuchy zimowe.

wypożyczalnia aut

Photo by PolandMFA on Foter.com / CC BY-ND

Wyrusz w wycieczkę samochodem przez szlak przepięknej krainy – Jury Krakowsko-Częstochowskiej, bogatej w wspaniałe zabytkowe architektury i krajobrazy. Twoją podróż będzie przyjemna ponieważ nie tylko wybierasz segment pojazdu a także konkretny model samochodu.

Bardzo ważnym historycznym miejscem w Małopolsce jest muzeum w nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, miejsce dokumentujące zbrodnie III Rzeszy oraz hołdu ofiar prawie 5 mln ludzi.

Jeśli potrzebujesz samochodu dla większej ilości osób, mamy w ofercie pojazdy nie tylko 4 lub 5 miejscowe lecz także 9 osobowe.

Gdzie w Myślenicach odbierzesz samochód z 247Auto ?

wynajem aut Kraków Toyota Aygo

Myślenice – stacja benzynowa Orlen – ul.Jana Sobieskiego

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Myślenice – stacja benzynowa Orlen przy ul. Jana Sobieskiego to główne miejsce odbioru samochodu w Myślenicach, podstawiamy w pełni przygotowany i umyty samochód o wskazanej godzinie, aby dokonać rezerwacji wystarczy zadzwonić, skorzystać z formularza lub wysłać mail. W Myślenicach możesz zawsze bez dodatkowych opłat odebrać i zwrócić samochód po wcześniejszej rezerwacji.

Myślenice- centrum- bezpłatne podstawienie pod adres

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Myślenice – na twoje życzenie możemy podstawić bezpłatnie samochód pod wskazany adres w Myślenicach. Bez wychodzenia z domu.

wynajem aut Kraków Toyota Aygo

Zapytanie :

Miejsce odbioru samochodu:

Klasa pojazdu: