Punkty odbioru

punkt odbioru Lotnisko Kraków - Balice stacja orlen

Kraków – Lotnisko Balice

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Kraków – lotnisko Balice to główne miejsce odbioru samochodu, znajdujemy się tuż obok terminali, na stacji Benzynowej Orlen, znajdziesz tam nasze miejsca postojowe oznaczone logiem 247Auto. W Balicach możesz zawsze bez dodatkowych opłat odebrać i zwrócić samochód po wcześniejszej rezerwacji.

Kraków – centrum- ulica Wodna

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Kraków – centrum – ulica Wodna to kolejny bezpłatny punkt odbioru samochodu w Krakowie, podstawiamy na życzenie na ulice Wodną obok ulicy Wielickiej i dworca kolejowego Płaszów bez żadnych dodatkowych opłat.

wynajem aut Kraków Toyota Aygo

Myślenice – ul.Jana Sobieskiego – stacja benzynowa Orlen

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Myślenice – ul.Jana Sobieskiego – stacja benzynowa Orlen to bezpłatny punkt odbioru samochodu w Myślenicach, podstawiamy na życzenie na stację benzynową Orlen przy ulicy Jana Sobieskiego, istnieje też możliwość podstawienia auta pod wskazany adres w Myślenicach.

Wadowice – dworzec

w 247Auto wypożyczalnia samochodów Wadowice – centrum – dworzec to bezpłatny punkt odbioru samochodu w Wadowicach, podstawiamy na życzenie na dworzec autobusowy w Wadowicach bez żadnych dodatkowych opłat przy wynajmie na minimum 4 dni.

Formularz rezerwacji wynajmu krótkoterminowego:

Miejsce odbioru samochodu:

Klasa pojazdu: